Avatar uživatele
anonym

Proč nemám erekci?

Možná bude můj dotaz jednoduše blbý,
byly doby,když jsem viděl milostnou scénku,
tak došlo k stopoření,nyní tomu tak není,je mi 53,
laický dotaz--je možné,že došlo k nervovému přerušení mezi centrem v mozku a topořícimi tělísky,ráno mám tvrdý palec před vyčůráním.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3908 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
inspektorcz

Není možné aby došlo k nervovému přerušení mezi centrem v mozku a topořícími tělísky. K nervovému přerušení nemůže dojít samovolně. Ve skutečnosti může erektilní dysfunkce souviset s běžnými zdravotními problémy, životním stylem, psychickým stavem a některými léky. Někdy stačí dlouhodobý stres v práci, starosti s finančním zajištěním rodiny či v podnikání, nedostatek spánku kompenzovaný nadměrným kouřením a pitím kávy, konzumace alkoholu anebo problémy v partnerském vztahu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Vážený pane,váš dotaz není blbý a to prosím mějte na paměti.Vymizení erekce je problém mnoha mužů na celé planetě a jedná se i o mladší muže.Vzhledem k tomu,že příčin je mnoho: diabetes,stres,selhání v sexu s partnerkou,odhoďte stud,netrapte se a navštivte sexuologa nebo se budete zbytečně trápit. Všelék asi neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bourak

to bude věkem.ještě jste natom docela dobře.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Ahojky, jenom bych se ráda ujistila - to jsou tyto tobolky https://www.amante.cz/…? Jak často je bereš?

Avatar uživatele
Sonka Pop

Super, to jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. My totiž doma prožíváme něco podobného. A proto moc díky za info a doporučení. Taky ty Amante piluky zkusíme. Jinak by mě teda zajímalo, jak dlouho se ty pilulky mohou užívat?

Nový příspěvek