bolak

Proč němají doktoři povinnost pořizovat si hlasovej záznam jejich ordinování?

Kolikrát se třeba doktor splete, a jak se pak může člověk proti němu bránit? On pak odevře tu svojí počítačovou databázi a ukáže se, že to co ste mu říkali si třeba ani nezapsal, a do očí vám bude tvrdit že ste mu nic takového nehlásili… a jak mu pak dokážete opak?

Nejlepší odpověď
Larissa

Doktorovi se svěřujeme i s dost intimními věcmi, co bys dělal, kdyby se to dostalo ven?
Důležitou věc třeba zdůraznit.

Další odpovědi
hanny 2

To by museli naši všemocní uzákonit! Ale proč by to dělali,že.....? To by si je poštvali proti sobě a zase by chtěli utíkat do západních zemí! Kdejakou pitominu uzákoní hned /např.souhlas obou rodičů se sebemenším lékařským zákrokem/,ale něco smysluplného je v tomhle kocourkově tabu!

Zbynas

Nahrávej si to sám, jinou radu nemám …