Mc Merkurion

Proč nelze platit kartou CCS ? viděl jsem to snad u každé druhé benzinky.Karty CCS nebereme …

Doplňuji:
…to že ji z nějakého důvodu nebere,je mi jasné,ale týká se to jen těchto karet,které jsou vyloženě na tankování,ta společnost sleduje ceny phm a vlastně vše okolo dopravy a přesto jejich karty neberou,zajímá mě,jestli někdo neví konkrétně proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Obchodník jich z nějakých důvodů nebere. Třeba mu platí pozdě, nebo mají velké srážky a podobně.

Další odpovědi
Stingo

Tak s CCS nemaj smlouvu a brat kartu ani nemuzou.

Emefej

Třeba se tu nějaký majitel benzínové pumpy zastaví a odpoví. Mám služební cécéesku, jezdím téměř denně po D8 a ještě jsem se s tím nesetkal.