elkon

Proč nelze hodnotit odpovědí palcem dolů?

některé odpovědi by si to rozhodně zasloužily.

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože už to tady jednou bylo.
Kvůli lidskému charakteru nelze.

Další odpovědi
quentos

Používejte archiv, taková otázka už tu byla mnohokrát. Palce dolů už tu byly a neosvědčily se, byly zneužívány jako nástroj pomsty.

led

Závistlivcom, úplatkárom a zberačom bodov to neprekážalo ani po zániku „záporných palčekov“.
Vtedy, keď boli aj tie „smutné palčeky“ a bolo možné aj poznať ich autorov, menej príspevkov mizlo v prepadlisku dejín. To bolo v dobách, keď strieborných bolo málo a zlatých bolo možné spočítať na prstoch jednej ruky.
Myšlienka, že odstranením červených palčekov, sa zmení ľudský charakter užívateľov, zrušením týchto označení, spôsobila rozmach zneužívania práva strieborných a zlatých na skrytie nahláseného príspevku (okrem diskusie) a tým aj stratu mnohých kvalitných príspevkov.

quentos píše, že „palčeky dolu“ sa zneužívali ako nástroj pomsty. Dnes to robia rovno skrytím príspevku.
Ostávam s heslom:
„Preč s uživateľským skrývaním otázok.“
Nech ostane len žalovanie nahlásením a nech, za zakrytým príspevkom vidíme len poctivú prácu adminov. „Nie!“ pokryteckému jednaniu užívateľov s právom skryť príspevok zo zlosti a závisti!

Edison

Protože to není naprogramováno.

Hufnágl

Kdyby to šlo, tak jen ty jich máš bezpočet.

smart aleck

To by psychicky neunesli mnozí uživatelé, dát jim palec dolů, ovšem, že by některé otázky chtělo také hodnotit negativně. To by ubylo jistých palců od jistých uživatelů.

zjentek

Hádej. Ale zkus na to přijít úplně sám. Bez známých, kamarádíčků, kolegů, či Googlu.

elkon

Pokud je to tak, jak je zde většinově prezentováno, je pak vyjadřování neobjektivní, protože není možné reagovat negativně, ani nelze reagovat např. na hloupou odpověď.

led

Prečo?

aliendrone

led>>> Bohužel ke svému nesmírnému a hlubokému žalu musím konstatovat: „Moc pěkná odpověď!“ ;) :D

A jelikož mám citlivou pumpu přečerpávající kyselinu, tak cituplně nevložím svoji odpověď, abych to tím nepokazil. (Bo MÁ odpověď by byla pochopitelně HEZČÍ!) ;) :D :D

led

aliendrone, prepáčte, že som vrhla tieň Slnka na vašu telesnú konštrukciu

aliendrone

Slova omluvy (obzvláště od dámy) je každý skutečný gentleman doslova POVINEN přijmout! :)

Protože jsem aliendrone, tak 1) nezapomenout, 2) neodpustit, 3) odveta! Bodejť by Vaše turbozametadlo WS 3000 zhrdzavelo! ;) :D :D