Kazatel

Proč některým Čechům vadí mít za sousedy Romy?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Namátkou – protože mají rádi, když jejich věci zůstanou jejich, protože mají rádi klid, protože mají rádi pořádek atd., atd. – už to chápeš? ;) :D :D

Další odpovědi
Edison

To se musíš zeptat jich. Jinak ta otázka je dost nesmyslná. „Proč některým nechutná rejžovej nákyp…“ Takhle se ptát prostě nejde.

SusanWoman

aliendrone:ja chodim s jednou Romkou a je poradna jak svina.

Kepler

Jsou velice hluční, nesnesitelní sousedi – vlastní zkušenost. Díkybohu už minulost. Proti tomu mi na nové adrese silný dopravní ruch pod okny připadá jako rajská hudba.

Rokio

Dělají hluk, kradou a kvůli nim jejich bydlení chátrá, protože se o ně nestarají, čímž snižují hodnotu tvého obydlí. Kdo by chtěl bydlet ve zchátralé čtvrti. Rovněž nedávají dobrý příklad tvým potomkům.

GM

Například mně by to vadilo, naštěstí je za sousedy nemám. Protože jsou otravní jako štěnice, arogantní, špinaví, dělají bordel a kradou – prostě nesnesitelní. A to si o sobě myslím, že nejsem rasista, jen prostě nesnáším cigány.

Pepa25

Různé důvody:

  1. předchozí špatná zkušenost
  2. předsudky
  3. z důvodů 1+2) možný pokles ceny bytu

anonym

Svou vinu má na tom zřejmě náš sociální systém který štědře dotuje početné rodiny. Romové tak rychle objevili způsob jak si dlouhodobě dobře žít bez práce, stačí mít pořádnou kupu dětí a prakticky nepřestávat rodit. Netvrdím že to není ve vymírající Evropě záslužná činnost, ale má ten vedlejší efekt, že příliš mnoho dětí rodiče prostě nezvládají a nechávají je růst jak dříví v lese – byt 2+1 není zrovna certifikovaná školka a do školky je samozřejmě rodiče nepošlou protože dávky potřebují pro sebe a rozhodně ne na děti, a podle toho to pak v takovém sousedství vypadá.

EKSOT123

Susan Woman- Slyšel jsem že Romka je úplně něco jiného než Rom. Ženské jsou u nich vycvičené jako sviňa a musí event. i chodit do práce živit hlavu rodiny.

Edison

SusanWoman: Nemyslím, že by Aliendrone psal o romech, nebo ženách a mužích. Píše o tom, co má většinová společnost ráda, nic jinýho.

aliendrone

SusanWoman>>> No vždyť to píši, tak co máš. Štve tě „genderová nevyváženost“, či co? Ok, tak je pořádná „jak svině“, i když za mne je pořádná „jak prase“. Ruku na srdce – není to pohlaví šumák? ;) :D :D