nyja

Proč některý druh much létá neustále dokola pod lustrem?

Doplňuji:
Pondělí: jasně ale proč tomu tak je?

Nejlepší odpověď
Toruk

Létající hmyz přitahuje lustr, když svítí, letí za světlem. A když nesvítí, je to pro ně přístav, většinou jediný objekt u stropu.

Další odpovědi
dudu

Jedná se o druh, který se nejčastěji vyskytuje nad hovínky a ta jsou veskrze kulatá. Doufejme, že u nás, či u vás létají zcela marně, zmíněné subjekty v našich domácnostech nenajdou a vbrzku odlétnou hledat štěstí někam jinam.
Možná také, že se nudí a kvůli ukrácení chvíle hrají prostě na honěnou.

anonym

Tento druh se jmenuje „Lustrinalis Dokolis“,jsou znány tím,že létají kolem ústředních svítidel.Nikdo,ani muchologové,nevědí proč.
Je to záhada.
Záhada v záhadě.

pondělí

dejte lustr ze středu místnosti na okraj a už létat nebudou
VŽDYŤ JSEM ODPOVĚDĚL ,MUCHY SER..,NEJEN NA OBRAZ MOCIPÁNA ALE I NA LUST,JE ZAJÍMÁ STŘED MÍSTNOSTI,A PROČ JE PRO NĚ GEOMAGNETICKÉ POLE TAK DŮLEŽITÉ SE JICH ZEPTEJTE,AŽ KOLEM POLETÍ,MOŽNÁ,JE TO TÍM,ŽE TYTO OKRUHY PROVÁDĚJÍ HLAVNĚ SAMEČKOVÉ,SAMIČ­KY,RADĚJI SEDÍ NA LEJNECH