eLx

Proč někteří (z vás) tráví tolik času u tohoto serveru?

Otázka je pro ty s více body, kteří zde tráví spoustu času…

  • Je to posledlost sbírání bodů?
  • Nuda?
  • Neukojitelná touha po přísunu různých (často nepotřebných informací?
  • Způsob socializace?
  • Nebo něco jiného? Co?

Díky. :)

Doplňuji:
dědapetr: proč jsem tu já? protože dostanu skoro vždy odpověď na co potřebuju a relativně rychle; ze stejného důvodu i reaguju na některé příspěvky (taková karma, někdo pomůže mě, já někomu a svět je v rovnováze)… :)

Nejlepší odpověď
anonym

To se ti zdá.Někteří máme hlídače na kategorie,hlavní je ten čas,když není,tak je prd platný i ten hlídač.Co je hlavní?Nasávat stále nové rady,informace,co víš ,tak poradíš,doporu­číš.A přátele si získáš také.Pokecáš,pos­těžuješ.To sbírání bodů?Většina z nás je používá hlavně jako poděkování.Koupit si za ně nic nemůžeš.

Další odpovědi
Berušinka

Hlavní jsou ty informace – teď i to, že jsem si tady zvykla na lidi, kteří jsou zde pravidelně – jako já =) Mám je virtuálně ráda – dobře se mi s nima vyměňují slova =)
Doplňuji:
Dr.Axl – Berušinka se nakazila už dávno dávno předtím než ses tu zjevil =)

hanulka11

Člověk se zde dozví mnoho informací,/každá informace je použitelná/, které by mnohdy ani nehledal

navíc je tu prima parta lidí

pokud mohu někomu pomoci svou radou nebo zkušeností a opravdu mu to pomůže ,jsem za to ráda

anonym

Naše milá eLx, jsi tu sice od září, ale chodíš sem málo. Takže tě omlouvá, žes nepostřehla, že se tu vytvořila určitá parta skalních a spřízněných respondentů, kde tato motivace je silnější než většina tebou uvedených poněkud bagatelných a povrchních důvodů.
Panuje tu určitá kamarádská atmosféra vzájemné pomoci. Např. o plno odkazech jsem nejen nevěděl, ale ani bych neměl čas je vyhledávat.
Nakonec berušinka se už nakazila tím stmelujícím virem, takže ti víceméně odpověděla i za nás ostatní.
P.S. Navíc jsou prázdniny, tak se ti může jevit, že je tu trochu větší frekventovanost.
Doplňuji:
Ad Berušinka, já to tak vnímám, že ses nakazila dávno a záhy po vstupu, ale pro lehce nezasvěcenou eLx jsem to použil jako uměleckou metaforu o někom, kdo tlumočí výstižněji i naše převládající pocity.
(Takhle jsi už spokojena? Nebo ještě potřebuješ další oslavné ódy? Dokázal bych ti možná složit adresnou květnatou esej s výřečným slovníkem Shakespeara a verbální ekvilibristikou hodnou široce rozvíjených souvětích příznačných pro Faulknera).

Jikra

Asi od každého něco a navíc mě to baví.

anonym

Berušinka to řekla za mně!

dědapetr

Ze stejného důvodu jako všichni ostatní kteří tady jsou na odpovědích.Myslím si že právě proto sem chodí.A ty jsi tady proč?

Andělé

Berušinka to překrásně vyjádřila za nás za všechny a s bodama tj.jak napsala jami155 🙂
Doplňuji:
Dědopetře,omlouvám se.že odbočuju,ale teprve jsem si všimla,že jste mi před 5 hod.napsal v diskuzi překrásná slova.Napsala jsem Vám tam,ale asi si to už nepřečtete,tak Vám chci moc poděkovat.Moc si vážím,že takový člověk,jako jste Vy,je mezi námi.Děkuju 🙂:-)

tom004

Vše podstatné,už bylo vyjádřeno,tak jenom za sebe doplním,že,mám to štěstí,užívat si důchodu,a tím,jsem i „pánem“,svého času.A,tady,jsou fajn lidi,no,a je to taková „živá“,encyklopedie nových informací.Prostě,je tady fajn. :))

Michal Kole

Jsem rád, že tu jsou normální lidi, kterým můžu pomoct informací a že se něco nového dozvím.

mosoj

Tak já se opět vymykám průměru. Asi proto že jsem hulvát jak mě nazvala jedna zde přítomná !!
Odpovídám, protože si tím velmi dobře procvičuji a osvěžuji paměť a postřeh – nikoliv hledáním ve vyhledávači.

A že to vypadá že jsem zde celý den. Ano jsem, ale jenom si odskakuji od práce na zahradě. Momentálně buduji novou terasu na zahradě.
Počítač mám v místnosti ve sklepě a když jdu pro něco do dílny nebo si dám kafíčko tak se podívám co je nového a zase pádím makat.

anonym

Ad Berušinka, co to mělo znamet ten výraz „zjevil“. Jak tomu mám rozumět, je to tak expresivní, že to nabízí hned dvojí výklad – jako když se zjeví strašidlo, duch, lochnesská příšera, přízrak, ukrytý špión?
anebo pozitivněji jako když se zjeví duha, zázrak, úsvit, poznání, prorok, láska našeho srdce?