Mirdas

Proč někteří lidé vytvářejí počítačové viry?

Aby druhým zničili počítač a podobně?
Co z toho mají?
Je to známka určité slaboduchosti, že se neumí jinak realizovat anebo svůj um jinak zviditelnit?

Nejlepší odpověď
gecco

Pocitac neznici…
😉
Co z toho maji?
Od radosti ze svych znalosti pres skodolibost z nevedomosti druhych po treba penize…

Další odpovědi
chachar1922

Aby byly antivirove programy, ktere pak vynáší firmam penizky.

Šidlo

áno, to je presne tá zúfalá sociálna inteligencia a nedostatok charakteru (niekedy až sociopatia) ľudí s vysokým IQ, o ktorej tu často hovorím

taký človek si nechce uvedomiť, že niekto má v počítači celú firmu/zdravotné záznamy svojho hendikepovaného dieťaťa/celoživotnú prácu/vynález ktorý by pomohol miliónom
a niekto je taký zlý, že to vie a preto to urobí, aby ničil a ubližoval

ptáč: podľa vás sa dosahuje harmónia v ukameňovaní? pfff, môjtybože, tuším platí vyššie uvedené…ani počítačový vírus netreba

anonym

Protože to jde.

ptáč

Protože žádný trest není trestem za tohle. Proto musí nastoupit právo šária, aby vznikla částečná harmonie a obnova v právních a lidských věcech.

anonym

Protože z toho mají korunky.

lexx

…a proč nekonečně dobrý Pán Bůh vymyslel lidem smrtelné bacily, choroby ?