Proč někteří teenageři a mladí lidi píšou k fotkám znak „#“ ?

Co jsem si všiml u fotek nebo celkově ve hrách či v textech že je někde napsáno před slovem křížek např. #SWAG , #skrillexrules a podobné texty. K čemu to píšou,na co to je? Má to nějaký význam?

Nejlepší odpověď
Orange

Říká se tomu hastag a používá se to na Twitteru a G+, pomocí toho pak můžeš hledat podobné příspěvky. Pokud to někdo používá jinde, tak je to prostě dement.
Doplňuji:
oprava: hashtag

Další odpovědi
Dlostev

Většinou převzaté z Twitteru http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Twit­ter#Hashtag