Rozamunda

proč někteří romové …

proč někteří romové mají rovné vlasy a nemyslím jako vyžehlené žehličkou ale prostě takové rovné od přírody a někteří kudrnaté ?
Doplňuji:
já jen jestli to nemají ti s těma rovnýma vlasy nějaký asijský předky když jsou romové z tý Indie

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak to je snad normální i u nás, také jsou lidé s rovnými a kudrnatými vlasy. Prostě to zdědili v DNA.

Další odpovědi
eso

Ale at ma rovne nebo kudrnate vlasy, vzdycky to bude ciste nahodou zrovna na potvoru ten spatny. Samozrejme nejsou spatni vsichni, jsou i dobri, asi dva…

ze zkusenosti radim davat pozor

peterd108

Jsou pomíchaní, ale jedno mají společné, nepracují, jenom nádávájí a berou soc. dávky.

arygnoc

peterd108

viete o tom, že v čr poberá sociálne a iné dávky 60% čechov? (okolo 6.000.000 oby­vateľov) – žo je podstatne viac, ako je dohromady rómov v čr (200–300.000).

fakt ale je, že 90% rómov dávky poberá.
aj ich trestanosť pred zákonom je nepomerne väčšia.

zzzzz

Ary jenže pracující berou ze soc. dávek přídavky na dítě, to je jen pár stovek na měsíc, důchodci zas berou příspěvek na bydlení, zase jen pár korun na měsíc. Dohromady jich je pár milionů pobíračů soc. dávek, ale ti zas ty prachy do státního rozpočtu vrátí.

A někteří ti co nikdy pracovat nebudou, ti berou desítky tisíc měsíčně a státu nic nevrací, ještě si k tomu přiberou poklopy od kanálu.

To se není čemu divit, že to těm pracujícím vadí ☹

arygnoc

osobne:

cigáni sú mi ukradnutí.
štvú ma českí (bieli) flákači a narkomani, podvodníci a nemakačenkovia.

kedysi sa hovorilo „zlaté české ručičky“, ale kdeže tie už sú.

pozrite sa okolo seba, každý by chcel iba v práci piť kafíčko, telefonovať a surfovať po nete a brať 40.000.

na cigánov nedám dopustiť, keď som začínal v ajťackej firme na bruntálsku, cigoši vykopali kompletne rozvody pre optiku – a firma, ktorá to robila, patrila rómovi.
bieli feťáci, pijáci a nemakačenkovia sedeli na hospodskej zahrádke na pive a pokrikovali po nich.

takže, nie je všetko čierno-biele.