Avatar uživatele
Bronzový

Proč někteří říkají, že být normální je nuda?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

To říkají hlavně mlaďoši a nekonformní lidé. Zkrátka být normální není taková sranda, touha vyniknout je enormní. Radši mají adrenalin, přerazí si páteř při extrémních sportech, nebo píšou věci, nad nimiž normální lidé kroutí hlavou. Jen proboha, ať nejsem nudný a stádotvorný prvek!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Proč to někdo říká, netuším.

Můj názor, co si myslím já, i když to může být jinak. Chtějí nějakým způsobem vybočovat, upozorňovat na sebe, třeba oblékáním, chováním, někdy užíváním alkoholu, drog, krádežemi, ničením majetku, přírody, předváděním se, někdy dostatkem i penězi atd.

U nás parta mladých, která se nechtěla nudit, šla z taneční zábavy nebo jak se jinak nazývá, nenudila se, bavila se i cestou domů, celou alej nově vysázených stromků zničila. tak, že ulámala vršky.

Činnost člověka je určitým způsobem stereotyp - vstát, umýt se, obléct, najíst, jít do práce, pracovat, pak cesta domů - záleží na délce pracovní doby a druhy práce. Takže dotyčný chce nějak vybočit, jak jsem napsala, upozornit na sebe, být viděn.

Pokud je někdo sám doma, nemá co na práci, tak má všechno pod kontrolou, jeho práce se stává rutinou, občas se trápí, přemýšlí, proč to tak je, sedí nečinně, nudí se. Je samota normální, nebo nenormální?


Avatar uživatele
Pokročilý

Protože kdysi, když lidstvo mělo ještě pozitivní vyhlídky do budoucna, byla většina lidí normálních. Takže je pochopitelné, že jedinci, kteří mají potřebu se zviditelnit, se začali shromaždovat do různých subkultur nebo se začali vymykat "normálu" třeba stylem oblečení, hudby, atd. A jelikož jich bylo málo a byli něčím zajímavý, začalo lidem víc připadat, že být stejný jako ostatní je nudné, když viděli jak "vzrušující" život mají ti nenormální. A jelikož nudu nemá rád skoro nikdo, tak se začalo chovat nenormálně tolik lidí, že je vlastně normální být nenormální a ten kdo je normální je zas nenormální. A co z toho vzniklo můžeme vidět na většině dnešní mladé generace, zvláště v západních zemí. Ale řekl bych, že tento pojem je už zastaralý.


Avatar uživatele
Bronzový

Protože se tím cítí být zajímaví.


Avatar uživatele
Zlatý

Protože si nedokáží najít vhodnou činnost.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5516
Zlatý led 2951
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2456
Zlatý briketka10 2444
Zlatý marci1 1782
Zlatý Kepler 1770
Zlatý quentos 1698
Zlatý iceT 1582
Zlatý mosoj 1580

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.