jirka F

Proč někteří noví uživatelé dávají do otázky pozdrav, ačkoliv to do pole pro dotaz nepatří?

Nevadí mně, když za odpovědi děkují.

Nejlepší odpověď
da ny

Nevím.
To, že se někdo v podotázce rozepíše, s pozdravem, mi nevadí, zřejmě chtějí být slušní.
To, že někteří neumí položit otázku, „vyštěknou“ jen nějaké heslo, je už slabší výkon ;

Další odpovědi
Mravenec

Chtějí být slušní. Úplně bych to neprožíval. Samozřejmě lépe zdravit v popisu dotazu, než v samotné hlavičce, tam by se skutečně měl nacházet pouze stručný a jasný dotaz.

Disraeli

Protože jsou noví a pravidla neznají (ne, skoro nikdo je nečte, alespoň ne noví uživatelé). Takový zvyk mají hlavně starší lidi a ti, co nemají moc zkušeností s internetem a soc. sítěmi.
Pak jsou tu trollové, kteří si hrají na nové uživatele nebo někoho s odlišným stylem psaní… Takže to dělají schválně.

Filip84

A proč někteří staří uživatelé nejsou s to formulovat dotaz pregnantně, a někteří ani česky, že (ti uživatelé, ergo, noví uživatelé, nikoli nový uživatelé)? Že by za tím byl doktorát na Unyverzytě a visoké škole Osoblašska (https://necyklo­pedie.org/…, viz čl. „Hospodářství“)?

A proč se montují do druhých, a ptají se proč, Ausgerechnet ti, co mohou být rádi, že jsou rádi a mají dost starostí sami se sebou?

A proč se pořád, dospělí lidé, ptají „proč“, jako malé děti?