Avatar uživatele
setapouch

Proč někteří moderátoři nepřipustí kritiku své osoby?

Můžete jim snést deset důkazů jejich přešlapů, např. že jiné opravují za totéž, co dělají oni sami. A přesto otázky skrývají. Co je k tomu vede?

Doplňuji: pro quentose: upozorňoval jsem na pravopisné chyby. Evidentně jsi zaslepený svou arogancí natoli, že nejsi schopný tyto chyby vidět, ale většina lidí ví, že na začátku věty se píše velké písmeno. Což jsi mockrát ignoroval (zejména diskuse jsou toho plné). A chtěl bych mít tolik drzosti co ty. Říkat, že mluvíš za ostatní, chce hodně velký poplužní dvůr.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzlatokopka před 3166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

neverím tomu, že by niektorý z moderátorov konal úmyselne alebo nebodaj s úmyslom škodiť.

jedná sa iba o ľudí s takými istými chybamia i zlozvykmi, ako máme všetci – hoci každý máme iné chyby či zvyky.

setapouch si rád rýpne, quentos sa zasa nedá a snaží sa odôvodniť svoje kroky, ale úradnícky pištoľník s kindžalom za pasom proste písanému slovu nerozumie, to sa tu už preukázalo x-krát, a tak je koflikt na svete.

pre moderátorov:
jediný spôsob ochrany pred blboťou je jej ignorácia.

pre setapoucha:
uprataj si na vlastnom dvorčeku.

pre ostatných:
dobrovoľnú prácu moderátorov by som nerobil ani za nič, pretože, priznávam, asi by som s niekedy nedokázal povzniesť nad tuposťou (nebojte, trafená husa zagága) a to by som tu z toho asi potom dostal infarkt.
takže si vážme, že nám tu nejakú chybičku opravia a verím, že vždy iba s dobrým úmyslom. [na rozdiel od úradníkov]

😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Ne každý člověk je schopný kontrolovat sám sebe. Co dělá je dokonalé a ostatní chybují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Setapouchu, tobě zas chybí písmenko K ve slově natolik a to snad každýmu dojde,že se to stane.
Natolik udělá každej chybu,jsme jen lidi a pro koukání,kde je dost chyb,se koukněte sem:
I Quentos dělá chyby:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-vecer-vadi-vam-kdyz-nekdo-pise-s-pravopisnymi-chybami?_fid=60nw

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Myslím, že nejde o „zaslepenost moderátorů“, natož o jejich aroganci,
ale o „zaslepenost“ obecně.

Málokdo po sobě dokáže najít chyby nebo překlepy – já si je většinou
uvědomím až s nějakým odstupem. Při kontrole hned po napsání „vidím“
(pamatuji si), to, co jsem chtěla napsat, a chyby (překlepy) nevnímám…

Navíc se podle mne nedá nespisovný jazyk (obrat) považovat za chybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Problém může být v tom, že si o sobě myslí, že jsou neomylní, ale v tom konkrétním případě, na který narážíte, nešlo o důkazy, nýbrž o naprosto pomýlené příklady něčeho, co tazatel považoval za chybu, ač to chyba nebyla.
OPAKUJI CCA PODESÁTÉ: NESPISOVNÁ ČEŠTINA NENÍ CHYBA A NESPISOVNOU ČEŠTINU JSEM NIKDY (!!!) NIKOMU (!!!) NEOPRAVOVAL.
Pokud to nejste schopen pochopit, problém je ve vás, nikoli ve mně; a jestli vám to ještě nedošlo, neshazujete podobnými dotazy mě, nýbrž jen a pouze sám sebe. Mně i ostatním jste k smíchu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

quentos: máš tam chybu – „neshazujete podobnými dotazy mě“ má být „neshazujete podobnými dotazy mne“.

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Může být mě i mne.
Osobní zájmeno já má ve čtvrtém pádě dva tvary.
(Ale i mně v tomto spojení zní lépe tvar mne.)

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

quentos mi skryl už pět otázek. Jen proto, že si dovoluji upozornit na jeho agresivní chování.

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

vieš to dokázať?
alebo napred niekoho pichneš do brucha a potom sa pýtaš, čo chcel?

mal si už dnes čokoládu?

😉

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Ano, toto můžu dokázat, protože je to ve zprávě o nahlášení, která mi byla zaslána. Ostatně jako vše. Nejsem totiž ty, abych říkal něco, co dokázat nelze.

A na rozdíl od tebe nejsem prase.

před 3165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

to sa máš, mne admin nepíše, kto mi otázku schoval alebo na čí podnet bola zmazaná.

ale je zasa pravda, že ma to až tak nezaujíma, natož aby ma to ešte štvalo.

no nič, idem sprdnúť admina, ako to, že máš také výhody.

😉

před 3165 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek