melanie

Proč někteří lidi nesnáší pohled na krev ?

Nejlepší odpověď
anonym

Asi jim to vadí stejně jako když někomu vadí skřípání polystyrenu o sklo,kousání nehtů,dloubání se v nose atp.

Další odpovědi
Funna

ze stejného důvodu, proč někomu vadí pohled na pavouka, na myš atd…prostě se jim to nelíbí a hnusí se jim to…je to jen blok v mozku, nic jiného…

Adula.57

Prostě je to jejich fobie. Mně to například přijde odporné, krve se ve větším množství štítím. Vždy když vidím krev, tak mi začnou brnět ruce, nohy a potom se mi začne motat hlava… Prostě to nějakým lidem vadí.

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fo­bie