Proč někteří lidé více lákají komáry ?

  • zajímalo by mne, proč například, když dva lidé spí v jedné místnosti u sebe, oba nejsou zcela přikrytí, ale komár poštípe jen jednoho člověka ? Podle čeho si vybíraj ? Je možné, že někteří lidé komárům více chutnají ? Nebo např. preferují ženy ? Popřípadě čím to je ? Já jsem jedna z nich :D .

Nejlepší odpověď
Toruk

Asi se jim lim líbíš, tak tě píchají 🙂

Další odpovědi
arygnoc

komár je v tom nevinně.

krev pijí jenom samičky (a nejen u komárů).

záleží na zložení krve – vyšší obsah cukru je pro ně lákadlo, poznají to podle vašeho „pachu“.

protože každej „voníme“ jinak, jsme i různě méně – více poštípaní.

Ella

všichni vždycky říkali, že komáři sajou a poštípou toho, kdo má sladkou krev… co je na tom pravdy netuším, ale v tom případě moje krev chutná pořádně sladce =D A vaše taky =D

Drap

nelákají komáry ale komáří samičky. Každé tělo vydavá díky své stavbě jiný pach, a některý jim potvorám asi voní lépe a jiný méně

žolik

Něco na tom bude ale myslím že komár se rád napije kde mu vív chutná.

Zdroj: žolík

fcoop

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/178067-komari-si-vybiraji-obeti-podle-potu-a-vuni-tvrdi-vedci.html

samicek333

Souhlasím s ostatními, někteří jim prostě víc chutnají, já naštěstí patřím mezi ty, kteří moc ne.