Avatar uživatele
jirka F

Proč někteří lidé páchají tak surové sebevraždy?

Čtu že se prý zase někdo pokusil o sebevraždu tak bolestivým způsobem.Proč to jim je jedno že je to bude nepředstavitel­ně bolet.

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/pred-divadlem-v-pardubicich-horel-muz-40302320?dop-ab-variant=19&seq-no=1&source=hp

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já myslím, že v tu chvíli o tom nepřemýšlí a bolí ho to až pak a to už není cesty zpět. Ono popálení tak rychlá smrt. Taky jsem to četl.
Ale co mě zarazilo bylo hlášení hasičů na stránkách výjezdů, kde píšou, že šlo o hoření osoby a dál to raději zkopíruju:
Požár Pardubice – Zelené Předměstí

Popis: Požár osoby

Ohlášená: Dnes v 18:11

Typ: Požár

Podtyp: Odpad, ostatní

Okres: Pardubice

Obec: Pardubice

Část obce: Zelené Předměstí

Jednotky: Stanice Pardubice

Stav: Ukončená

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Podle svědectví to vypadá, že se onen muž evidentně pomátl. V případě čtyř pochodní po r. 1968 to zase byl projev zoufalství a demonstrativního protestu. Ale ani tady bych nemluvil o vyrovnaném psychickém zdraví. Normální člověk by se k takovému činu nikdy neodhodlal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Jsou věci mezi nebem a Zemí, které snad ani nelze pochopit. Minulý měsíc byli manželé z nedaleké obce nakupovat ve zdejším Kauflandu. Po příjezdu domů muž jen sdělil své choti „odjíždím skočit do Macochy“. Paní ihned zalarmovala policii, ta ovšem našla jen zaparkované auto a na dně propasti pak tělo sebevraha.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Není všemu konec: nakonec budou páchat sebevraždy i děti Zelené sekty, aby neprekazely na prelidnene zeměkouli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek