samaprace

Proč někteří lidé musí ostatním dělat jen tak zle?

Jeden člověk z mého okolí prostě o sobě tvrdí,že má modrou krev. Jednou v baru o dalším člověku tvrdil jak není špatný atd. Až mu ten dotyčný dal přes hubu. A od té doby mu jen vyhrožuje všemi možnými způsoby,ale jen přes telefon. Proč to dělá,když hajzl je on sám?

Odpovědi
led

Zvyšuje si tým svoje Ego

Smackdown

Takový lidi se dlouho nedožívají,většinou to jsou psichopati.

ivzez

Protože je hloupý.

Chytří lidé podobné věci nedělají.

marci1

Někteří lidé prostě potřebují mít nad ostatními „navrch“, cítí se být něco lepšího a pokud se někdo ozve, dá mu na vědomí, že on je ten nej a vyhrožuje mu. Asi je to nějaký chudák, který „si honí své ego“. 🙂