Zacheus

Proč někteří důchodci na Facebooku lajkují naprosto všechny příspěvky, co uvidí?

Nejlepší odpověď
elkon

A jak se pozná důchodce v tomto případě. To je záliba hlavně puberťáků.

Další odpovědi
PepasAvalonu

To by mě taky zajímalo, taky se s tím často setkávám. Doslova tisíce lajků denně od jedné osoby. Možná neví přesně, co to znamená a jak se s tím zachází. Možná se jim to opravdu všechno líbí, ale nemyslím si to.
Dokonce jsem se setkal s takovými (a není jich málo), kteří vše neustále sdílejí – doslova stovky sdílených příspěvků, na které narazili.
I někteří důchodci na tom můžou být závislí, obzvlášť, když neví, jak trávit čas. Podle toho pak vypadá jejich aktivita – nespočet lajků a sdílení… :D
Příčina může u některých být taková, že zkrátka nejsou na PC a už vůbec ne na fb zvyklí a nevědí, co a jak (tak klikají na kdeco). Možná si myslí, že „musí“ dávat lajky.

Emefej

Neřekl bych. FB určitě není rejdištěm starobních důchodců.

mosoj

Bez odpovědi a komentáře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.