Avatar uživatele
anonym

Proč někteří chlapi pořád plivou po chodníku?

Dnes mě to slušně namícho, když jsem si sedl na zastávce, chtěl jsem si položit tašku na zem a všude kolem samej flusanec s odstupem 10cm. Co to jsou za hovada? To nemají polykací reflex nebo co? Příště nějakýho čapnu a vytřu mu v tom obličej!
Doplňuji:
Pro Vlka z Lesa: Ženskou jsem teda ještě nezažil, to musí být hezký pohled. Kdyby si alespoň odplivli do trávy… Udělal bych to jako u psů. Museli by si to po sobě utřít buď sami, nebo by jejich partner nosil hadr, popř by ho vyvedl na trávu. Oni si to neuvědomují, ale těch fleků, co po tom zůstane. Malé dítě poběží, spadne a vymatlá se ve flusancích nějakého zavšiveného notorika.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Michal Kole, pusinka50, hanny 2, bolak, briketka10, Lorrien, anonym, anonym, SteimlX před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Však neplive pouze mužská část, ale dokonce i ženská. Také se mi stane, že si potřebuji odplivnout, ale radši slinu spolknu. Škoda, že už asi nejsou taková ta plivátka jako ve Švejkovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to dost nepříjemný zlozvyk. Ale je to lepší, než kdyby plivali po kolemjdoucích

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zibner

Vytři to s ním i za mě. Jsou to hovada.
Doplňuji:
Lidé jako oni jsou jen ostudou, hlavně když takový lidé jedou do zahraničí. To si pak tamější lidé musí udělat opravdu hezký obrázek o české společnosti.

Upravil/a: Zibner

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

třeba mají cizí předmět v puse a chtějí jej jen dostat pryč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musím bohužel dát za pravdu Vlk z lesa, protože já když naposledy přibyla do civilizace, tak přede mnou kráčelo děvče v čepici s kšiltem do strany, v ruce skateboard, houpala se v chůzi jako mlékařský kůň, oděno v ty plandavý skejťácký hadříčky..a vyplivlo to na chodník něco, co jsem původně považovala za použitou žvýkačku, ale skutečnost byla mnohem horší! S ohledem na včerejší debatu o vlivu oblečení a vyzývavého chování žen na těžko zvladatelné touhy mužů…Tohle bych vám pánové přála!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě už ani nevaděj kluci co se předváděj, kterej doplivne nejdál, tak se soutěžilo a soutěžit bude pořád, ale co je nejhorší, že musí udělat ten největší chrchel a vytáhnout ho snad áž z paty nebo z chodníku a ten zvuk je příšernej ti odstatní kámoši z toho všeho mají tu největší srandu :D))
a pak se ještě rozhlížej jestli se někdo dívá no..musíte se taky usmát, protože já měla ve třídě takové spolužáky taky :))

Doplňuji:
chybka „d“ kde se vzalo, tu se vzalo jé jé jé :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Já Vám odpovím na původní otázku… Dělají to kuřáci… To neznamená, že se jich zastávám, nebo že to dělám… je to nechutné a chce se mi z toho zvracet. Stejně jako ze žvýkaček na „zvláštních“ místech :x

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jsou to prasata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Když se pohybuju, snažím se plivanci trefovat na zajímavá místa, třeba kde se kříží čáry na betonu nebo nápadná dlaždice ve vzoru. Pokud jsem na zastávce či jinde stojím, mám ve zvyku se trefovat na místa kde to není vidět. Jako třeba místo kde se stýká zem se zdí, trs trávy pučící ze spáry, vnitřek koleje, kanál apodobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

To je podle mě hloupá otázka, je to to samé, jako byste se ptal proč si někteří lidé koušou nehty nebo natáčí si na prst vlasy. Je to prostě zlozvyk, který ten kdo to nedělá a nedělal nemůže pochopit. Mám známého, který plive v podstatě vždycky když je venku. Já si myslím, že to pochytil od svého psa, který si pro změnu značkuje každý kousek země na který narazí.
Jinak, mnohem míň mi vadí, když šlápnu na chodníku do flusance, než když si namatlám botky pořádnou psí koblihou. To mě pak vážně chytá rudá a mám chuť zavraždit každou tu nebohou psovitou šelmičku, která za svého retardovaného majitele, jenž ji nedovede odvést na trávník, nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Jo je to hnus a taky nevim proc to delaji,ja to nejcasteji vidim u pubertaku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro Questmana: Ale no ták, to že si někdo kouše nehty nebo kroutí vlasy nikoho neobtěžuje.

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek