VanEgg

Proč některé školy používají elektrické třídnice a žákovské knížky.

Unás na základní škole byly normální třídnice a žákovské. Když jsem letos přestoupil na gymnázium, vše bylo elektronické. Známky,třídnice,…
Když vám učitelé píší známku může se objevit někdy až za týden.
Mají tyto programy nějakou výhodu nad klasickými třídnicemi a žákovskými?

Nejlepší odpověď
Tw!st

no zkrátka ta elektronická nejde tak lehce zfalšovat a navíc se s tím nemusíš tak tahat a starat se o obal a to jestli se ti ta žákovská rozpadá atd…

Další odpovědi
mosoj

Pořád lepší než elektrické křeslo !

Michal Kole

Spíš pro rodiče, že se můžou podívat na známky přes internet z práce.

Dítě si někdy vše nezapisuje nebo známku pak vyretušuje a napíše jinou.

potížistka

Jo taky mám teď na střední elektronickou – no už jsem si zvykla. A má to výhodu, že když máš rodiče, kteří nejsou technicky nadaní tak se ti tam nedostanou :D

vitezove11

Je to supr ,protože když tam jsou znamky tak se ti tam vypočitava pruměr …atd…take to tam ukazuje uspěšnost třidy ..