Proč některé menší děti řvou až tak, že to zní, jako když je někdo na rohy bere?

Odpovědi
orwell

Dávají prostě o sobě vědět a něco si vynucují. Jsou k tomu patřičně vybavené, řev je jejich jediná zbraň, žádnou jinou nemají. Nepamatuji si už, kde jsem tuto informaci získal, ale jejich řev je prý co do síly srovnatelný se zvukem sbíječky.
Já tomu věřím, měl jsem to doma 🙂

Kepler

To kdybych věděl, tak bych už dávno nějaký spray vynalezl. Je to fakt na Chocholouška.

ivzez

Protože vědí, že to na dospělé účinkuje.
Ale především proto, že je dospělí naučili,
že takto získají, co chtějí.