Angi-Shy

Proč některé kreslené seriály nedabují celé do čj, ale jen pár sérií?

Proč, když začnou vysílat nějaký seriál dabovaný do našeho jazyka, tak někdy nadabují jen pár sérií, ale další řasu sérií už nikdy nedodabují? Japříklad Griffinovi nebo South Park.

Zatímco třeba Simpsonovi mají hromadu sérií a všechny jsou dabované do čj a přitom jiné seriály jsou také dost známé a přesto využijí jen část? Je to jako se dívat na film, který v polovině skončí a nikdy pokračovat nebude.

Odpovědi
ratava

Odpověď spíš odhadnu, ale nejspíš se nejdřív nadabuje 1–2 série a pak, podle sledovanosti, dodabuje zbytek…
… taky asi záleží, zda má stanice zakoupená práva na všechny díly… jestli ne, pak není ani co dabovat…