jouza

Proč některé hry pro PS3 jsou s nápisem Essentials a jaký je v tom rozdíl?

Jaký rozdíl je mezi hrou s tímto nápisem a tou samou hrou bez tohoto nápisu?

Odpovědi
anonym

Hry s nápsem Essential nabízejí větší škálu rozmanistosti her.
Essentials si podmiňují některé hry na trhu,tím mají i svojí přednost jak v prodeji,tak i v hraní.,je to jako monopol.Tady máš některé hry co essentials podukují:
http://konzolis­ta.tiscali.cz/ar­ticles/onearti­cle?link=hry-z-ps3-essentials-se-dostanou-na-pulty-pristi-tyden-vime-jake-171367
Essentials je Sony PlayStation rozpočet rozsah v regionu PAL , který pokrývá Evropu , na Střední východ , Asie-Tichomoří a Afriku . To byla zahájena v lednu 1997 jako řady Platinum , ale byl později přejmenován na PSP v roce 2010 a PlayStation 3 v roce 2012. Podobně jako rozpočet se pohybuje v rozmezí od Sony patří Greatest Hits a The Best štítky pro Severní Americe a japonských trhů,Po dosažení požadované úrovně tržeb, Sony často upustil ceny originálního titulu na Platinum cenovým úrovním (obecně asi polovinu původní maloobchodní ceny), jako způsob, jak vyčistit inventář pro maloobchodníky.

Platinum Rozdíl byla od té doby rozšířena na PSP (avšak od roku 2010 byly přejmenovány PSP Essentials) a PlayStation 3 . První PS3 titulů byl propuštěn na 1. srpna 2008.