dust8

Proč některé e-maily na Gmailu od stejného odesílatele chodí jednou do sekce „primární“ a jindy do sekce „promoakce“?

Není to typem emailu, že by byl nějak výrazně jiný, takže bych rád věděl jak se to dá třeba udělat, aby všechny emaily chodily jen do „primární“ sekce. Lze to nějak nastavit?

Nejlepší odpověď
annas

Gmail automaticky třídí zprávu např. do kategorie Sociální sítě, Promo akce,, tedy to, co jste si nastavil. V hlavním okně je pouze prioritní pošta. atd.

https://www.chip­.cz/casopis-chip/earchiv/vy­dani/rocnik-2013/chip-12-2013/vylepsena-e-mailova-schranka-od-googlu/

Nejsem odborník, ale gmail má nastavená některá kritéria, možná slova a podle nich poštu řadí.

Třeba zde na Odp. u otázky, když vložíte slova děkuji, pozdrav,, tak se objeví upozornění, že poděkovat je možné v doplnění, pozdrav do otázky nepatří. .

Všimla jsem, že když někdo použije předložku díky, také se varování objeví.

Takže na rozdíl od člověka,. který myslí,. program rozpozná podobné slovo a maily zařadí.

Myslím, že je to něco podobného jako zde.