Avatar uživatele
zjentek

Proč někoho baví přihlašovat se mým účtem?

Já když odtud odcházím, dbám na to, abych se taky odhlásil. Když se sem později zase vrátím, jsem již přihlášen. Tak děkuji. Děkuji.


Ad led: Nevím, co ste práve vy, všechápající a všezveršující, nepochopila, ale to neva. Znovu:
Když opouštím server, ODHLÁSÍM SE a když následně příležitostně stránku/web otevřu, jsem přihlášen. Clear? Tohle se neděje pravidelně. Jen někdy. Jako kdyby „ten, kdo se mně hrabe v účtu“, zapomenul na přihlášení „jen někdy“. Chápete? Já ano. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pozrite si váš odkaz a nastavenie stránky. Je možné, že buď vy, alebo váš „duch“ ste zaklikli trvalé prihlásenie. Ak vám to prekáža, zrušte si trvalé prihlásenie na stránke v nastavení prehliadača.
Vďaka Nassinovi som zistila že, pre stránku www.odpovedi.cz a jej národné varianty to už neplatí.
čo bolo, to bolo, terazky už to neplatí.

Ale ak nastavíte prehliadač, aby neukladal cookies, alebo pri vypnutí ich odstránil budete sa vždy! znova prihlasovať pri každom novom zapnutí prehliadača.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Myslíš tuto hlášku, která je v odkaze?

Zdroj: https://ctrlv­.cz/VTfC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Nassin: ne, tu ne. Otázka mluví jasnou řečí, není třeba dělat z ní věc složitou, aby vyhovovala zájmovým skupinám.

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Jak tedy poznáš, že po odhlášení tebou, se někdo dostal na tvůj účet? Podle mne, nemožné, to bys musel poznat i někde jinde kde se přihlašuješ.

před 1069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ok, chápu tedy tak, že se prostě NECHCETE PŘIZNAT. Ok, jak chcete.

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

led, mohla bys přesnější? Kde najdu při přihlašování čtvereček abych ho mohl zakliknout při trvalém přihlášení. Stačí mi screen. Děkuji

před 1072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prehliadače majú jednu krásnu, ale aj nepríjemnú vlastnosť sú schopné ukladať heslo a nastavenie vybranej stránky. Ja to mám tak, že pri zapínaní tejto stránky sa nezdržujem s vkladaním hesla, bez ohľadu na to, či sa odhlásim, alebo nie. Ako všetkoznalý to určite hravo zvládnete.

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Pravda, to znám. Má to snad něco společného s mou otázkou? Jestli ano, tak se nestyďte rozvést CO!

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Já vím, čím to je, ale to ses nepodíval ani na odkaz!

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To potvrdzuje moje slová

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To s trvalým přihlášením je blbost. To by odhlášení nemělo význam. Trvalé přihlášení je jen prodloužení platností sezení. Odhlášení sezení prostě smaže. Na druhou stranu to ale může vypovídat o stavu PC, kdy vir, neopatchovaná verze OS, nebo zaneřáděný PC můžou způsobovat hnití sezení.

před 1072 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek