Proč někdy vypadávají vlasy jen na jedné straně hlavy nesymetricky?

Nejlepší odpověď
annas

Podle čínský medicíny kvalitu vlasů určuje činnost ledvin a jater.

Nevyrovnanost energie se může projevit vnikem lupů, padáním vlasů, třeba jen na jedné straně, jedna ledvina může fungtovat víc, druhá méně vzniká nerovnováha.

Aby fungovaly ledviny a játra, je třeba je posílit. S ledvinami souvisí slezina, takže i zde může být příčina.

Posilují třeba semínka, mandle, dostatek živit a minerálů.

Ad Found, uvádím vlastní zkušenosti s čínskou medicínou, takže nemusíte brát. Odebírám časopisy Sféru a Vitae, takže zde si doplňuji informace.

Opakuji, nikoho nepřesvědčuji, ani nevnucuji. Každý si může vybrat, který způsob léčení mu vyhovuje.

Další odpovědi
Drap

Je potřeba vydržet. Časem se to srovná.