zzzzz

Proč někdy v odpovědi zůstane „vepište odpověď“?

Stalo se to u otázky o nejoblíbenější knize u odpovědi od „když“. Mi už se to také jednou stalo.
Doplňuji:
Jsem si to projela přes vyhledávač a už se to stalo více krát.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vepi%C5%A1te%2­0odpov%C4%9B%C4­%8F

Nějaká chyba???

Nejlepší odpověď
Andre5000

Ano, chyba, ale vaše. To „vepište odpověď“ se musí smazat.

Další odpovědi
Alesh

To odstranění daného výchozího textu bude ošetřeno javascriptem, tedy stačí, když bude vypnutý anebo z nějakého důvodu v otevřeném okně zkolabuje (může být vidět výstraha – závisí na prohlížeči a jeho verzi, např. v IE to bývá, tuším, dole na liště žlutý trojúhelník s vykřičníkem).

anonym

Jestli mám text připravený ve schránce ve clipboard, vložím do odpovědního formuláře rovnou s druhým tlačítkem myši abych ušetřil klikání někam, kam je jasně že chci něco vložit, předdefinovaný text jako Vepište odpověď nebo http:// zůstává.

zzzzz

když,
takže jste to kopíroval? Já to ale předtím napsala a zůstalo mi to tam také.