Proč někdo věří v ufo, ale zjevení mu přijde nemožné?

Nejlepší odpověď
Syd

Protože existence mimozemských forem života je více než pravděpodobná, kdežto zjevení je samo o sobě fyzicky nemožné. Věřit v něj může pouze ten, kdo věří v Boha nebo nějaké spirituálno nebo jiné podobné výtvory lidské fantazie.

Další odpovědi
arygnoc

procentuálně je existence ufo pravděpodobnější jako existence boha.
zatím se obojí blíží k nule.

lexx

ufo není jednoznačně vesmírný koráb mimozemšťanů, to může být cokoliv, neznámý typ letadla, vypálený stupeň pozemské nosné rakety,
hejno ptáků, tepelná inverze, polární záře nebo neobvyklý tvar mraků, meteorologický balón, planeta Venuše a tak podobně. téch doopravdy neidentifikova­telných je cca 5 %.