endyis

Proč někdo umí zpívat a někdo ne?

Čím to je,že někdo zpívá ,,jak bůh" a někdo zpívat vůbec neumí??A dá se zpět nějako naučit??Čím to,že moji 2 sourozenci zpívají opravdu dobře a já zazpívám max.Prší,prší?Dá se stím něco dělat?Strašně ráda zpívám ale maximálně vduchu nebo,když nikdo neni doma.

Nejlepší odpověď
anonym

Každý má nějaké vlastnosti, schopnosti a s něčím přichází na svět jako s dědictvím po předcích. Tak je to i se zpěvem. Můžeš mít špatný hudební sluch. Většinou to je ale trochu jinak. První mindráky si neseme převážně z dětských let, kdy nám někdo řekl něco ošklivého. Nemusíš si být ani vědom (-a), že se něco takového stalo a může to být důvod, proč se teď stydíš zpívat.
Takže hoď všechno, co si o sobě myslíš, za hlavu a začni. Neohlížej se na to, jestli se to někomu bude líbit, nebo ne. Když si budeš více věřit, tak ten zpěv bude jistější a určitě to nebude žádná hrůza. Kdyby bylo hodně zle, vzpomeň si na Super Star a uvědom si, kolik lidí se dokáže do soutěže přihlásit, aniž pořádně zpívat umí. Kolik jich udělá za dobu trvání soutěže neuvěřitelný pokrok.
Normálně zpívat určitě dokážeš, jen se neboj.

Další odpovědi
Maggie.b

To co nám Bůh dal nebo nedal nijak neovlivníme… Bohužel… :D