Proč někdo smazal moji první uvítací otázku? Bylo to myšleno pozitivně, nevím co je na tom špatného

chtěla jsem vás jen pozdravit :)
nehodlám porušovat pravidla, ale ten necita by se měl nad sebou trošku zamyslet :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na to si zvykneš,zde není chat- jak nám neustále vtloukají do hlavy .

Další odpovědi
anonym

Jj, na to si tu zvykni, je to zde běžná praxe, jsou zde gumy co jenom mažou, já si již dávno zvykl. Jinak vítej na „tlachárně“ a hlavně si vždy odpověď ještě ověř, samozřejmě, že je zde spousta lidí, kteří jsou v obraze a ví správnou odpověď, ale raději nepočítej s tím, že dostaneš vždy 100% odpověď, za to se většinou platí, hlavně co se týče právních a obdobných dotazů.

Drap

Je tady několik málo jedinců, kteří si myslí, že jsou řediteli zeměkoule, a snaží se to tady řídit po svém. Nic si z toho nedělej

mojitek

Teď to vidím,nebo vlastně nevidím-ta anketa je pryč.Jako všude i tady se najdou zakomplexovaní primitivové.Proč vůbec admin umožňuje mazat otázky-A JEŠTĚ K TOMU ZCELA INKOGNITO ! Admine-veliká chyba ,naprav to ,sííím

Damiana

Asi to byl někdo, kdo neví, že když se někam přijde, tak je slušností pozdravit. Nebo na něj bylo to tvoje vřelé přivítání dalšími uživateli prostě moc.
Co ty víš, asi ho nikdo nemá rád…:-)))