Proč někdo podá takový inzerát?

často se setkávám s inzeráty, kde je v záhlaví inzerátu napsáno PRODÁNO. jaký má smysl takový inzerát? kupovat něco, co je prodané, nemá logiku (aspoň tedy pro mě ne)

pro Drap: kdybych u všech mých inzerátů po prodeji připsal Prodáno, tak je inzertní server zadělanej jen tím. vedle kliku upravit, je smazat a ten používám já

Nejlepší odpověď
Drap

Inzerát byl podán. Po prodeji se k němu připíše jen prodáno. Co je na tom zvláštního? Podané inzeráty se zkrátka neodstraňují.

Další odpovědi
marci1

Prodáno se tam objeví, až je zboží prodáno. Bylo by samozřejmě lepší, pokud by inzerát byl po prodeji odstraněn (není již aktuální).:-))

štamgast

A proč se zadané inzeráty zkrátka neodstraňují?

ivzez

Protože „nejsou lidi“.
Ten, kdo prodal, co potřeboval, se už inzerátem nezatěžuje (už pro něj není důležitý) a provozovatel za to nechce nikomu platit.

Někteří provozovatelé stále zobrazují inzeráty z předchozích let, klidně i více než tři roky staré. Neuvědomují si, že neaktuální nabídkou přicházejí o návštěvníky, neplatící i platící inzerenty…

bolak

tak ono na to ani není potřeba žádný člověk, když už se tam dá nastavit „prodáno“, tak by se tam mohlo dát i automaticky nastavit skrytí inzerátu, pokud je tam nastaveno jako „prodáno“

ivzez

To by byla další funkce, za niž by provozovatel musel tvůrci systému zaplatit…