tony2412

Proč někdo někoho tady sleduje?

Co to má za účel a k čemu je to dobrý? ?Měl jsem dva, co mě sledovali, tak jsem je bloknul a je to! Co mě má kdo sledovat?

Nejlepší odpověď
klumprt

To sledování je naopak velice lichotivé. Znamená to, že tvá moudra mají takovou brizanci, že někomu stojí za to být serverem upozorněn, pokud z tebe vytryskne nová perla.
Jestli teda dobře chápu funkci „sledování“.

Další odpovědi
annas

Když jste se přihlásil na Odpovědi, zřejmě jste si nepročetl pravidla. Dověděl byste se nejen toto, ale mnohem víc.

Vv bodě 6 se uvádí:

"Přizpůsobte si Odpovědi.cz a sledujte to, co vás zajímá

Na serveru Odpovědi.cz je velké množství uživatelů a otázek z nejrůznějších oblastí. Pokud chcete sledovat pouze vybraná témata, můžete využít nástroje následování a pomocí záložky „Můj STREAM“ zobrazit právě ty informace, které vás zajímají nejvíce.

Následovat můžete jednotlivé kategorie a podkategorie, konkrétní otázky, klíčová slova nebo určité členy komunity. Uživatele následujete tím, že ho přidáte mezi své kontakty. Tím se automaticky stáváte jeho následovníkem. Počet následovníků ukazuje na oblíbenost uživatele v komunitě. Pod záložkou „Můj STREAM“ potom najdete proud informací, které se týkají následovaných položek, jako jsou nové otázky v následované kategorii, nové odpovědi následované otázky nebo odpovědi a otázky následovaných uživatelů."

http://www.od­povedi.cz/napo­veda

ten který je

Sledovaní jsme dnes všichni a všude.

mosoj

Bacha na to, dva blokneš a tří vylezou a už se jich nezbavíš.

HonzikPernik

Jsem nový sledovatel tvého účtu.