hanulka11

Proč někdo dává trapné otázky ?

Nějak to nechápu.

Nejlepší odpověď
Fred

Jo, to asi nechape vic lidi. Ale pokud nekdo timto zpusobem utraci svuj zivotni cas, je evidentni, ze ma nejake psychicke problemy. Budte rada, ze mate to stesti, ze jste v poradku a dusevne vyrovnana. 🙂
Ja si treba pamatuji, kdo dava trapne otazky (i odpovedi) a nemusim se tak zadnymi ubohostmi zabyvat. 🙂

Další odpovědi
kropitko

Já už na to dlabu,ať si tady dává kdo chce jaké otázky, třeba i trapné, je vidět, že jsme národ blbců.
Já jsem dost dlouho myslela, že je to server na úrovni, bohužel jsem se spletla. A věřím, že nejsem sama kdo je rozčarován z toho, co všechno se tu člověk může dovědět.
Když pominu pečení umělé kachny(což považuji za velmi užitečné v případě, že by byl někdo normální a vysvětlil Miroslavovi, že takové kachny se nepečou, avšak většina uživatelů běžně peče umělá zvířátka,,co dodat), tak je tu spousta dalších infantilních otázek, nezbývá než aby jste se s tím smířila a nebo to prostě ignorovala.
Záleží na Vás z jakého důvodu sem chodíte, pokud jen proto, že se nudíte, tak Vás ujišťuji, že existuje i spousta jiných a lepších aktivit jak zabít čas. Pokud chcete být užitečná a někomu pomoci, tak Vás takové hlouposti snad neodradí a budete dál pokračovat,,,,přeji hezký den.

mojitek

Ja se z vas lidi P I C N U :o)

anonym

nevím kterou trapnou otázku máte na mysli?

Miroslavst

Co je to trapná otázka?
Pro někoho to třeba není trapné.

BIGFOOT

KROPÍTKO,SEŠ O.K. A MÁŠ PRAVDU.TAK TO JE.BIGFOOT

hanulka11

třeba jak upéct gumovou kachničku, vím,že jsme tu i pro zábavu, ale mě to nepřijde nějak vtipné – omlouvám se

Miroslavst

Chtěl jsem zkusit kolik lidí se dívá na odkazy-přiložené fotografie.
Není jich moc.

hanulka11

hm myslím že je to jinak, ale to nebudeme rozebírat
nerada někomu vyvracím jeho pravdy

Miroslavst

Byla zde otázka jestli člověk umí přiznat chybu. já jsem na ní odpovídal, že ano umím.
Z tohoto důvodu budu ještě reagovat na vaši diskuzi.
chtěl jsem vyzkoušet zda se uživatelé dívají na obrázky to je pravda, ale o něco větší pravda a hlavní důvod je ten, že já jsem prostě já a nikdo mě nepředělá.
Byl jsem si uvařit kávu v kuchyni a zahlédl na poličce tu vyfocenou kachnu a v tu chvíli mě napadla otázka.
Vyfotil jsem tedy tu kachničku v pekáči a položil dotaz.
Ano, přiznám svou chybu, to byl hlavní důvod-prostě zábava.
Omlouvám se pokud jsem se vás nějakým způsobem dotkl.Omlouvám se i za to, že jste si dala práci s tím, abyste mi poradila jak kachnu péct a to je určitě ten důvod, proč jste se naštvala.

kropitko

Tak se nezlob,ale já vím,že tvé odkazy jsou jen pouhá legrace,takže je už ani neotvírám,přiznávám se, že i málokdy otevírám otázky od tebe. Udělal sis to sám,kdyby jsi dával odkazy,které mají hlavu a patu,tak se ráda podívám a něco nového se dovím,ale ty tam cpeš samé ptákoviny,tak co na to říct.

Přiznám se,že jsem dokonce neotevřela ani tvou vypečenou umělou kachýnku.

mosoj

Tak prosím: Napsal jsem že potrefená husa se vždycky ozve.
Někdo to neunesl.

Fred

Jasne. A nechcete treba volat o pomoc jen tak, abyste zjistil, kolik lidi prijde na pomoc? Nebo zavolat zachranku a pocitat, jak dlouho ji to trva?

Miroslavst

Domnívám se, že víc trapná otázka je typu kde dlužím, poraďte registr a já nevím co ještě dalšího psané několikrát za sebou.
Pokud neuznáváte můj vtip, tak potom sorry.
Nebojte záchranku zkoušet nebudu, natolik jsem rozumný.

kropitko

To je právě ono,tak se ten server měl jmenovat např. Vtípky,,,,kdo z koho?! Ale to je jen můj názor, já to brala jako seriozní stránky a teď se musím vyrovnávat se svým omylem,,,což je jen moje věc. Dál si pečte umělý kachny a přejte si dobré ráno a dobrou noc. Kodex už ani nevytahuji, jelikož to nemá smysl…je to jako kdyby neexistoval!!??
To si tam rovnou autoři stránek mohli napsat, že prohrál ten, kdo se nezúčastnil,,

Fred

Palec. Uplne mi mluvite z duse. Ovsem nejake ty konverzacni otazky uznavam, ale musi to byt na urovni a nesmi toho byt moc.

anonym

kdyby Miroslavst volal o pomoc tak já bych přišla hned a to proto že je sice vtipný,ale především je to člověk který druhým VŽDY rád pomůže a nikoho nehodnotí,nikoho nesoudí,nikoho neuráží!!Pokud se vám jeho otázky a odpovědi nelíbí proč se přidáváte k těm takzvaným trapným a čtete je?

hanulka11

nikoho jsem nechtěla urazit, jen mi to přišlo dětinské – škoda – nemám asi na takový druh humoru mozek .

mosoj

A čím prosím vás by jste měla někoho urazit ?

mojitek

lidi,neperte se ,nebo vam nabančím já 😉

anonym

byla jsem to já a né proto že bych to neunesla,ale snad nemusíme být vulgární,do ted tady byla debata na slušné úrovni,a nikdo nikoho nemusel nazývat husou,pokud máte potřebu někoho urážet tak to prosím zkuste jinde

mosoj

Jednak nevidím na tom nic vulgárního. Husa je prostě husa s tím nic neuděláte a jednak nechcete pochopit, že již zmiňované kraviny
se mnoha lidem nelíbí.
O tom jestli to sem patří nebo ne se tady již dlouze debatovalo a nehodlám se k tomu vyjadřovat.

mosoj

Až teprve nyní mně došlo jak je to pravdivé přísloví.

Miroslavst

Nedá mi to, ale pane mosoji toto si myslím že jste už přehnal.
Domnívám se, že vás nikdo neurazil tak, jak urážíte uživatele buraka.
Jelikož vím o koho se jedná, musím konstatovat, že jste se ji opravdu dotkl.
Pokud jste jen trochu gentleman, omluva by byla na místě.
Tak to alespoň cítím já.

Miroslavst

A když už jsme u těch trapných otázek, je tato otázka normální?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rodi-vul

Fred

Konecne jste necim prispel, na tu otazku jsem nenarazil – dobre, dokonce jsem pridal hvezdicku. A ty ja davam vzacne.

mosoj

Jo, jo Miroslave od vás to sedí !!!

Miroslavst

Musíte to vzít tak, že uživatel burak je žena a pokud vzala vaši narážku na sebe, mohla se domnívat že tou husou je ona. Ženám se husa neříká, jelikož to není slušné.

alexandra

Samozřejmě,že burak není žádná husa,ale jak ji mohlo napadnout to vztahovat na sebe.Nikdo jí neříkal,že je husa.Je to jenom přirovnání jak už jsem psala,něco jako,kdo se cítí,ten se vtípí,tak pokud nedává trapné otázky,tak se neměla ozývat.A pokud se ozvala,tak to bylo přesné přirovnání.Ale pořád jenom přirovnání.To přece platilo pro všechny.Snažíte se tady být všichni vtipní,a to vzít s humorem neumíte?

Fred

Vsak ji to taky urcite nenapadlo, to jen Miroslav se snazi takovy dojem vyvolat. Ze by si nedokazal pripustit, ze to bylo na nej?
Burak to jen smazala, protoze ji to neprislo slusne – to jeste neznamena, ze to bylo na ni.