Boy 13

Proč nejsou varlata ,,uložena" stejně?

Proc mam pocit, ze prave varle je za prve malinoo vetsi a je polozene dole a leve varle je mensi a je pritahnute nahore (jako by k pobrisku) je to normalni ?

Nejlepší odpověď
annas

Proč? Příroda to tak zařídila.

Stránka pro kluky.

"U většiny mužů a chlapců nejsou obě varlata stejně vysoko. Levé varle většinou visí níž než pravé, ale může to být i naopak. Varlata visí tímhle způsobem kvůli tomu, aby nepřekážela při chůzi.

Zajímavé je, že většina chlapců má pravé varle trochu větší než levé. Tenhle rozdíl je ale většinou tak malý, že při běžném pohledu ani není vidět."

Více zde: https://www.stran­kyprokluky.cz/co-a-jak-se-meni/

Další odpovědi
klumprt

To je v cajku. A myslím, že třeba pro běhání je to takhle lepší.

Kepler

Jo, to je normální. Když je horko, koule jsou vyvěšené do průvanu a doufají v ochlazení. Teď si představ mou paniku, když jsem vešel do studeného bazénu a varlata se stáhla do podbřišku. Sakra, kde mám koule?! Spermie vyžadují pro přežití o něco málo nižší teplotu, než je ta tělesná. To jen tak na okraj. Ta nesouměrnost je asi v tom, že v jedné žláze máš zaděláno na Těžkej Pokondr, a v té druhé na lehkou holku…:-))

zjentek

To ti vysvětlím. IMHO se tak děje z důvodu BEZPEČNOSTI. Všimni si, že příliš precizní výtvory jsou často také velmi nebezpečné (jednoduše už tím, že VYNIKAJÍ anobo se jinak zcela odlišují a teď nemyslím zrovna mozky, jestli si rozumíme..). Jinými slovy- bezpečné jsou jen ty věci, který jinak přehlídneš. Třeba takové listí je zcela bezpečné. Proto příroda ve své tvorbě postupuje neprecizně, ledabyle a řek bych ležérně, protože když se apk třeba něco „pokaká“ (třeba to listí opadá), tak to nikoho až tolik nebolí, ale kdyby každý lístek, každý tvar byl přesně daný a vázaný na přesné místo, byla by to na podzim přímo tragédie. Prostě od přírody nelze očekávat preciznost a nedej Bože- navždy! U precizního výtvoru, kterej má sloužit „navždy“, pak lehce vidíš každou nesrovnalost, každou malou změnu a nedokonalost. A to by ses pak postupem věku z toho mohl zcvoknout- třeba z vlastních koulí. Vidíš v mým příspěvku o přírodě a tvý otázce tu souvislost? Prostě si zatočíš koulema a nic tak moc se neděje, ovšem kdyby byly uloženy stejně (precizně), jak říkáš a měly by geometricky přesně daný místo, musel bys volit ze dvou možnosti: Buď se ke koulím chovat jako k výstavním a moc sebou neškubat a nemrskat, anobo společně se svobodou pohybu počítat taky s KRUTOU bolestí. A jak víme, co nebolí, je BEZPEČNÉ! ;)