EG98

Proč nejsou v médiích či filmech cenzurovány (či jinak zakrývány) záběry na intimní partie příslušníků domorodých kmenů?

Proč nejsou v médiích či filmech cenzurovány (či jinak zakrývány) záběry na intimní partie příslušníků domorodých kmenů (zejména poprsí), zatímco v našem prostředí se tato místa cenzurují respektive jsou „18+“ (velice zjednodušeně podáno)?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Jiná kultura. U nich je normální tak chodit, my jsme z prsou v šoku.

Další odpovědi
zjentek

A proč by měly být?
(A neměli bychom krávám cenzurovat vemena?)

aliendrone

No, myslím, že „lovečáky“ málozubých bubakinek by měly být spíš komentovány výstrahou, že „následující záběry budou drastické“ – a to také (zatím) nejsou. ;) :)

Možná je tedy problém v dosažení konsensu jestli cenzurovat z důvodu sexuálního NEBO hororového obsahu. ;) :D :D

Snaha o brutální cenzuru (tak typická pro tento i předchozí systém) je o ničem. Ani prudérní bolševik nedokázal zabránit tomu, abych PODROBNĚ nevěděl vocogo. A to prosím v životní etapě, kdy pro mne holky byly jen naprosto nanicoidní a zcela postradatelné bytosti. Jenže když to TOLIK zajímalo ty starší jsem to také chtěl vědět, no. A podotýkám, že tenkrát nebyly běžně dostupné erotické časopisy atd. a představa internetu (včetně snadné dostupnosti „dokumentů“) snad ani ve sci-fi neexistovala. :)

Tři holčičky – šestiletá, pětiletá a čtyřletá si hrají na pískovišti. Šestiletá povídá: „Včera jsem za tranformátorem našla kondom“. Pětiletá na to: „Hmm, a byl použitý?“ Čtyřletá: „A co je to ten tlansfolmátol?“ ;)