quentos

Proč nejsou v internetových jízdních řádech k nalezení všechny existující spoje? Některé zůstávají utajeny, zdá se.

Hledal jsem například vlakový spoj 28.12. kolem 22:00 z HK do Trutnova. Kdysi před lety takový spoj existoval, od jisté doby jako by se po něm ale v jízdních řádech slehla zem. Musel jsem jak blbec psát na infomail ČD, aby mi sdělili, že spoj stále jezdí. Proč ale není dohledatelný? Pak si člověk při tom psaní na informace připadá jak blbec…

Nejlepší odpověď
Drap

Asi někde při přepisování selhal lidský faktor. Neni žádný důvod, proč by ČD měly některé spoje zatajovat.

Další odpovědi
anonym

Zatajovat určitě ne, spíše je zrušili!
A navíc, pokud PŘED LETY SPOJ EXISTOVAL, tak už je určitě nahrazen něčím podstatně levnějším – rozuměj NEEXISTUJÍCÍM!

zl@tk@

Tady to máš. Spoj existuje a dohledatelný je také. Stačí vyplnit příslušná pole a zadat přibližný čas odjezdu. Dokonce se ti zobrazí i cena jízdenky. Přeji šťastnou cestu. Zl.

Zdroj: http://www.cd­.cz/spojeni/con­n.aspx