Proč nejsou plivátka na střídačce hokejistů?

Doplňuji:
Pokud si odplivnu v hledišti, je to znečištění a hrozí mi pokuta. Hokejisti si klidně plivou pod sebe na zem, taky při výplachu úst to odplivnou.

Nejlepší odpověď
Stingo

Střídačka nebo trestná lavice není hlediště, tam to mají povoleno. Nechtěla bych to tam pak uklízet…

Další odpovědi
suaeda

Asi tam chybí Švejk, aby je upozornil.

da ny

Nechutné je plivání na chodníky (typické zejména pro české chlapce a muže) se mi jeví jako hnus.
Jsou země, kde se to nedělá a jsou za to TUČNÉ pokuty, stejně jako za občůrávání zdí a keřů na každém rohu :)
Doplňuji:
Vedle dostatku odpadkových košů umístit též plivátka? 🙂
Nebo převýchova… pod mastnou pokutou?
Cizinci obdivují krásy naší země a ohrnují nos, nad špínou, nečistotou a zápachem linoucím se z našich občanů…