dust8

Proč nejsou už rovnou promíchané jogurty, kde je ovocná náplň na dně kelímku či skleničky?

On to jí někdo bez promíchání, aby mu pak zbyla náplň samotná?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Kvůli tomu dobrému pocitu, který máš, když to můžeš zamíchat.
(Krom toho někteří to jedí tak, že snědí zvlášť tu smetanovou část a zvlášť ten spodek).

Další odpovědi
Drap

Jednak je to zvyklost a za druhé, aby bylo vidět, kolik a jaké přidané složky je.

quentos

Pro výrobce by to bylo několik pohybů navíc (a znásob si to počtem vyrobených jogurtů za směnu…) a kupující navíc má možnost volby.

zjentek

Nejspíš jde o rozdíl v použitých technologiích při výrobě.

da ny

Ano, znám mnoho lidí, kteří takové jogurty nemíchají.
Stačí jim náznak příchuti.
Jiní nemají zájem jíst přeslazený jogurt se spoustou marmelády na dně.
Promíchají si v misce jen část „ovocné náplně“.