adelka 13

Telefon Lenovo A2016a40 při pokusu o poslání SMS hází hlášku „Obecná chyba“. Čím to může být a jak to napravit?

Ahoj moje babička má telefon Lenovo A2016a40. Dříve normálně posílala SMS ale teď když ji chce někomu poslat tak jí to napíše „Obecná chyba“. Taky jí to píše „Neznámý interpret“, ale kontakt je v pořádku. Nevíte, čím by to mohlo být a jak by se to dalo opravit?
Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
JájsemRaibek

Špatně nastavené zasílání zpráv, přeplněná paměť apod.
Podle návodu nastavit zasílání zpráv, popř. zavolat na operátora, aby zaslal konfigurační smsku.

orestez

Babička nikdy mobil nevypínala. Občas je nutné chytrý mobil restartovat. Vypnout a zapnout. Pozor, jestli SIM vyžaduje PIN. Bude nutné ho zadat. A pro pohodu potom zrušit.

Tobbycz

Volat se z telefonu dá?

Kafoss

Zkuste ho restartovat do továrního nastavení.treba pomůže,ale jestli ho chcete prodat tak mám zájem.muj tel 735855828 Kavka