MichaelOffic

Proč nejdou nikde v Praze na hl. n. koupit sluchátka?

Všude tam mají jen módu, potraviny a knihy…ale proč sakra nikde sluchátka? Nechci žádné ze stánku projeté aliexpresem za předraženou cenu, ale normální za normální cenu.

„gecco“ – myslím že účelné to je docela dost, když má každý druhý člověk ve vlaku sluchátka v uších a nabíjí si telefon v zásuvkách :D

Nejlepší odpověď
gecco

Proč? – protože se nenašel prodejce, který by pokládal prodej sluchátek na Hl.N za účelný…
😉
Což dává prostor tobě – pronajmi si tam prostor a prodej sluchátek realizuj…
😉
_____________­_______________________
…„myslím že účelné to je docela dost“…
😉
Vždyť píšu – máš prostor pro svou realizaci…
___
Jen aby tě nepřekvapilo, kolik lidí si koupí sluchátka jednou za rok (a déle), nikoli vždy nová na každou cestu vlakem…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Objevil jsi skvělý podnikatelský záměr.

Mc Merkurion

… na nádraží očekávám, bufet, drogerii (po dlouhý cestě třeba mejdlo), noviny, tabák, ale sluchátka bych tam teda určitě nehledal … nebo ty si je kupuješ při každý cestě? …

dudu

A ptal ses na zdejší lampárně?

Drap

Na nádraží je to zbytečné. Když vlak zapíská, tak ho slyší i polohluchý.

tatanka

Kdyby tam prodávali naši přátelé z Vietnamu bylo by slyšet- pánovi sluší!!!

Pruzkumnik

Protože v dnešní době chytrých telefonů se většinou k takovýmu telefonu dávaj v balení sluchátka, který sice moc nevydrží, ale lidi si stejně koupí zas ty nejlevnější na internetovém obchodu, na cajzlovkým hlavním nádru, by byly navíc drahá :D
MP3ky a MP4ky jsou tak nějak na ústupu, větší smysl bych viděl v prodeji pro starší rádia se sluchátky a pro mladší powerbanky(musí být ovšem nabitý :D)