Vojta Fidra

Proč nejde živé vysílání úplně všech TV Stanic na adrese:ceske.tvra­dios.top/ ?

Online TV

Nejlepší odpověď
annas

Vojto, pravidelně kladete otázky, na něž zná jen odpověď správa či vedení apod. jednotlivých stanic/ provozovatelů.

Na otázku PROČ se dovíte odpověď jinde. Vpravo v odkazu je nadpis „Kontaktujte nás“,. proto se zeptejte na této adrese. .

Možná chtějí provozovatelé vydělávat, proto jsou některá vysílání placená. To by se nemusely vyrábět televizní přijímače, když by všechny programy byly zdarma?

Třeba filmy, které bylo možné najít na Streamu, jsou nedostupné.

Další odpovědi
anonym

nechápu proč pořád zmiňuješ zrovna tento web, nemá s televizními stanicemi nic společného a na jejich online vysílání jen parazituje. Je logické, že když některá stanice změní kód svých stránek a tyhle „tvradios“ o tom neinformuje, tak jim tohle parazitní napojení přestane fungovat dokud ho opět nepřizůsobí. Pokud řešíš nefunčnost TV streamu, tak jej především streamuj přímo od zdroje a ne od nějakého prostředníka.

Edison

Protože ne všechny asi udělily odpovídající práva, neasi… Další otázkou je, jak moc legálně to vlastně dělají a jak jsou v takovém případě technická opatření vlastníků práv obejít.