Proč nejde upravit otázku u ankety,i když se k tomu vybízí?!

Odpovědi
hanulka11

jak jednou už napíšeš a odešleš nelze to opravit

anonym

Ale já se Hanulko ptal proč!

hanulka11

asi je to tak nastavené , bohužel .....je třeba než vložíš 2× si přešíst cos napsal -také se mi stalo, že jsem se spletla .....

anonym

Třeba včera,když jsem položil otázku o padáku,chtěl jsem dopsat,že obojí je správné.Vím,mohl jsem využít diskuzi.

led

Žiaľ nastavené to je na neomylnosť pisateľa.

Pokiaľ chcem opravu svojho textu a nikto ešte neodpovedal, vymažem otázku (ako závadnú) a opravený text odošlem znovu.
Pokiaľ už odpovedal niekto, opravu spravím v diskusii a dúfam, že si to niekto aj prečíta.