mokrost

Proč mi nejde spustit PC hra Pán prstenů: Společenstvo prstenu? Zčerná obrazovka a klávesnice ani myš nereaguje.

Dobrý den, koupil jsem si hru na počítač Pán prstenů: Společenstvo prstenu. Instalace proběhla v pořádku. Když ale hru spustím, zobrazí se mi černá obrazovka. Ani zvuk nejde, jen černá obrazovka. Klávesnice ani myš nereagují. Všechny min. požadavky můj PC splňuje. Můj PC : Windows 10 32 bit, RAM 2,5GB, volné místo na harddisku : 142 GB, Directx 12, graf. karta NVIDIA GeForce 210, dvoujádrový procesor, 2,4 GHz
Hra: Minimální požadavky – Windows 98, 2000, Me, XP, Pentium 600 MHz nebo odpovídající, 3D graf. karta s 32MB s vícenásobným vykreslováním a TaL, Ovladdače Directx 8,1 a novější, 800 Mb volného prostoru na harddisku, Prosím poraďte, co mám udělat pro spuštení hry. Děkuji

Odpovědi
Angi-Shy

jestli máš někde spouštěcí ikonu hry, klikni na ní pravým tlačítkem a dej vlastnosti, tam jdi do kompatibility, zaškrtni „tento program spustit v režimu kompatibility pro“ a podtím vyber nějakou nižší verzi windowsu a dej ok… to je jediný co mě tak napadá že občas funguje