Galax

Proč nejde spustit jakýkoliv zvuk???

Dobrý den, mam problém, když si chci na pc spustit film, hudbu, atd… tak se nic neděje… hudba/film se přehrává ale z repráčků nic nejde… (není to chyba repráčků ani zvukové karty, na pc jsou 2 windowsy a na 2. windu jde všechno ok…). Když jsem v ovládacích panelech klikl na Zvuky a zvuková zařízení, tak tam bylo napsáno že zvukové zařízení neexistuje… co s tím? prosím o radu nebo o podrobný návod. Děkuji

Nejlepší odpověď
emba5

Nejdříve skuste za chodu pocítače vypojit a zapojit repráky ze zvukového výstupu počítače systém by je mněl detekovat a doinstalovat.Pokud ne tak -START-pravým miš. na počítač-vlastnosti-správce zařízení a skontrolovat zda jsou nainstalované ovladače-řadiče zvuku,videa a her

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows/help/no-sound-in-windows?T1=tab04

Další odpovědi
Hlada

Podívejte se do Správce zařízení na Řadiče zvuku, jestli tam není žlutý trojúhelník. Jestli se nepřehrávají žádné zvuky odkudkoli, může být chyba v ovladači zvukové karty nebo ve vlastní zvukové kartě.

Valky

Zkusit stáhnout nové kodeky? Zkuste přehrávač KM player, ten používám já, hned při instalaci se ptá, a stáhne nejnovější kodeky sám… Tak uvidíte, jestli to pak půjde…