Rocker

Proč nejde nainstalovat GTA V?

Syn si dnes koupil GTA V.Při instalaci se mu načte asi 370 MB a začne se načítat znovu od začátku.Když zkoušel nainstalovat jiné hry,šlo to.V čem by mohl být problém?
Místa má v PC dost,hardwer by měl taky stačit.Večer se podařilo hru nainstalovat,ale při spuštění to hlásilo chybu.

Odpovědi
jamar28

Máte na disku dostatek volného místa? GTA V potřebuje určitě několik desítek gb. Případně máte minimální potřebný hardware?