q2407891

Proč nejde myší otáčet kurzor?

Napadla mě myšlenka proč nejde otáčet kurzor. Chápu že takové využití by asi nemělo v prohlížeči nebo třeba práci na ploše přímo smysl, ale možná by to mohla být třeba mechanika u nějaké hry. Napadlo mě to nějak v souvislosti s Wii konzolí, kde se kurzor otáčí podle toho jak se otáčí ovládač.

Odpovědi
aliendrone

Jde to. Nicméně odpověděl sis sám – k čemu by to bylo dobré? Tudíž důvod spadá do kategorie „Proč v osobáku není stadndardní výbavou žehlící prkno?“ ;) :D

orestez

No, to už napadlo kdysi skupinu Cvičme v rytme. Pak se toho chytili vývojáři a pohybem myši směřovali. Bylo by příjemné sledovat kurzor jako indikátor řádku v textovém editoru 0a čas od času by měnil směr a vypadal jinak? Proč se nepohybuje monitor když hrajete hru?

orestez

Tak třeba proto to nebylo navrženo, aby mě nebylo procucáno víc než šéf. Hloupé kosti láme sport, když ne máti.