Miroslavst

Proč nejde kontaktovat?

Proč třeba IceT nebo hanulka11 nejdou kontaktovat?

Jak jinak to jde udělat?
Doplňuji:
Třeba proto, abych mohl pomoci druhému, pokud má problém, což jsem taky udělal. A ten dotyčný nemusí mít strach, že jeho mejl zveřejním. Protože já na rozdíl od někoho ctím anonymitu.

Odpovědi
anonym

jdou,ale nechtějí asi dělají dobře aspon je neotravuje nějaký anonym,nebo jiný uživatel a nenadává jim
Doplňuji:
jen dodatek,vy jste to chtěl objasnit tady je důkaz tak jsem vám vyhověla a to velice slušnou formou,tak nechápu vaší nevhodnou narážku do mě Mosoji,já už toho mám dost a požádám administrátory aby stím udělali konec bud odhlásí mě nebo vás,tady v tomto odkaze je jak žádáte o objasnění
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zjistim-jak-velkou-mam-grafickou-kartu-v-pc

panenka

nechcou být kontaktováni

iceT

Protože jsem si na jednu dobrou radu zamkla profil,ale už delší čas uvažuju,že ho zase zveřejním.

hanulka11

přesně tak ,dlouho jsem měla kontakt zveřejněný ,ale zjistila jsem, že to není dobré

mosoj

Je to jenom jejich věc. Na druhé straně co je komu do toho .

Já jsem to také zrušil po zkušenostech s Burak. Děkuji nechci.

Nováčci pořádně si prohlédněte tuto stránku.
Takto se se to dělá. Alespoň získáte nějakou informaci.