hippeace

Proč nejde ic.cz bez potvrzení?

Dlouho jsem na ic.cz nebyla a dnes když jsem se chtěla podívat na svuj web tak mi hlásí všechny prohlížeče nedůvěryhodné připojení :( máte taky tento problém? Je mi divné že zrovna ic by mělo problém s certifikátem

Odpovědi
ivzez

S certifikáty mívá problémy více webů,

Bohužel se to týká i státní správy, internetového bankovnictví apod.
(nehlídají si dobu platnosti certifikátu a neobnovují certifikáty včas).

Normálně v prohlížeči povol trvalou výjimku a bude to v pořádku.