thepianist

Proč nefunguje na Skypu hovor/videohovor?

Už nevím co si počít. Nemůžu příteli volat na Skypu a on mě taky ne, když jeden druhému volá, tak druhý to nevidí a naopak. Zkusili jsme restartovat počítač i přeinstalovat Skype. Textové zprávy chodí v pohodě ale nejde jinak hovor ani videohovor. Na FB to funguje, ale my preferujeme právě Skype. Vážně už mě to štve… :(( Kdo by dal tip co s tím, předem díky

Odpovědi
gecco

V prvé řadě zkuste hovor bez videopřenosu (stačí mnohem menší šířka přenosového pásma).
Pokud to pomůže, najdi (najděte) si rychlejší připojení.
😉