Miroslavst

Proč nefunguje kolonka email odesilatele?

Zajímalo by mě, proč nefunguje kolonka email odesilatele ve formuláři poslat email uživateli.
Ano, změna byla provedena v důsledku rozesílání spamu, ale pokud obdržím od uživatele mejl a v něm místo adresy jen číslo, nic to neřeší.
Proč je to tak?
Proč pak musím psát svoji adresu (adresu odesilatele) do textu zprávy?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Netuším a doporučuji ti napsat na „odpovedi@odpo­vedi.cz“ a nebo na FaceBoook stránku odpovědí.cz ať se k tomu admin vyjádří, po případně to opraví, protože ve formuláři přesně stojí, že pokud chceme být zpětně kontaktování tak ať uvedeme svůj e-mail do kolonky, ale když ho tam dáme beztak nám nemůžou odpovědět protože se e-mail nezobrazí.

Další odpovědi
Marvan

Asi jediné co mě napadá, že byste mohl chtít s uživatelem korespondovat jiným mailem než, kterým jste přihlášen na odpovědi